• bez znajomości języka
  • możliwe pary
  • Erfurt
  • ID oferty pracy: 2262
  • Oferta pracy nieaktualna!

praca na produkcji

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie:

POMOCNIK PRODUKCJI

WYMAGANIA:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • mile widziane auto

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • produkcja wyrobów spożywczych (bagietki, sucharki itp.)
    • przy taśmie
    • pakowanie, ważenie, paletowanie, przygotowanie do wysyłki, wykładanie towaru na taśmy, przepakowanie
    • praca przy maszynach produkcyjnych
  • produkcja drobnych części samochodowych (drobne części metalowe i plastikowe)
    • wyciąganie elementów z form
    • przycinanie produktów, szlifowanie, obrabianie
  • produkcja materacy

PRACODAWCA OFERUJE:

  • legalna praca w Niemczech
  • praca w niemieckiej firmie, niemiecka umowa o pracę
  • praca w systemie zmianowym
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawce (pokoje dwuosobowe). Koszt ok. 250€/miesiąc

WYNAGRODZENIE:

  • wynagrodzenie 9,49 €/h brutto
  • dodatki +25% dodatek za pracę w godzinach nocnych

MIEJSCE PRACY:

  • Erfurt / Niemcy (oraz okolice)

UWAGA!

  • każdy pracownik może pracować u różnego klienta!
ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.