• bez znajomości języka
  • możliwe pary
  • oferta stała
  • Neumarkt in der Oberpfalz
  • ID oferty pracy: 2442

magazyny Tchibo

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie: Komisjoner

KOMISJONER

praca w Niemczech na magazynach Tchibo – możliwe pary!

komisjoner - praca w Niemczech

KOMISJONER – praca w Niemczech

STAN OFERTY:

  • oferta pracy aktualna – praca od zaraz
  • rekrutacja chwilowo wstrzymanaobserwuj ofertę, kiedy rekrutacja na Tchibo będzie wznowiona zostanie umieszczona tutaj stosowna informacja zaznaczona na czerwono!

WYMAGANIA:

  • nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego!
  • nie jest wymagane doświadczenie!
  • gotowość do pracy zmianowej
  • limit wieku do 45 lat
  • własne auto (1 samochód na parę/team) mile widziane
  • dla osób bez auta istnieje możliwość dojazdu busem zakładowym (koszt 1,5 €/dzień) – ilość miejsc ograniczona

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • komisjonowanie – zbieranie zamówień artykułów firmy Tchibo (patrz opis stanowiska) i inne prace magazynowe

PRACODAWCA OFERUJE:

  • praca na magazynie firmy Tchibo, niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony (umowa w języku niemieckim podpisywana na miejscu). Istnieje możliwość przejścia pracownika bezpośrednio pod Tchibo!
  • system pracy zmianowy (2-3 zmiany) w tym 2 przerwy po 20 min. (w razie konieczności pierwsza zmiana może zaczynać się o wcześniejszej godzinie)
  • praca na pełen etat
  • możliwość pracy w soboty (jeśli będzie taka sposobność)
  • płatne dni świąteczne, wolne od pracy (wynagrodzenie równe 7 godz. pracy w dzień roboczy)

WYNAGRODZENIE:

  • stawka 13,50 €/h brutto (1-2 zmiana)
  • stawka +25% stawki podstawowej za pracę w godzinach nocnych 22:00-6:00 (3 zmiana) – obowiązuje od połowy października lub początku listopada do połowy stycznia!
    • dieta (dodatek do zakwaterowania netto) w wysokości 17,10 € / przepracowany dzień.  Po przepracowaniu 3 miesięcy dieta wzrasta do 20 € / przepracowany dzień. Dodatek przysługuje zarówno pracownikom nie korzystającym z zakwaterowania z agencji jak i pracownikom korzystającym z zakwaterowania zorganizowanego przez pracodawcę.
  • możliwość skorzystania z zaliczki w wysokości 50 € po przepracowaniu tygodnia pracy

OPIS STANOWISKA:

  • każdy pracownik dostaje chip i loguje się przed pracą, a po pracy ma obowiązek się wylogować
  • w przypadku komisjonowania pracownik ma do dyspozycji wózek zwany pickmobilem, na którym są 2 plastikowe skrzynki, do których zbieramy towar. Zamówienie jest wyświetlane na intuicyjnym wyświetlaczu przy wózku. Nie ma towarów dużych gabarytów!
  • w Tchibo jest kantyna z bezpłatną kawą, herbatą i wodą mineralną!

ZAKWATEROWANIE:

  • istnieje możliwość skorzystania z zakwaterowania zorganizowanego przez pracodawcę. Koszt ok. 18 €/dzień.
  • mieszkania są w pełni wyposażone. Najczęściej są to pokoje dwuosobowe ze wspólną kuchnią i łazienką z dostępem do pralki i suszarki, oddalone od miejsca pracy od 12 do 26 km
  • każdy pracownik powinien mieć swoje środki czystości: ręczniki, płyn do naczyń itp.
  • nie ma konieczności korzystania z zakwaterowania zorganizowanego przez pracodawcę dla osób, które będą szukać zakwaterowania we własnym zakresie lub osób mieszkających w okolicy!

MIEJSCE PRACY:

  • 92318 Neumarkt in der Oberpfalz / Niemcy

UBRANIE ROBOCZE:

  • do pracy  wymagane obuwie robocze najlepiej typu S3 (chroniące czubki palców). Osoby nie posiadające tego typu obuwia powinny się w nie zaopatrzyć (pracodawca po przepracowanym miesiącu zwraca na podstawie paragonu po 20€/buty)
  • pozostałe ubranie w Tchibo jest dowolne, można pracować w krótkich spodniach czy legginsach!

Uwaga! Często zdarza się, że z powodu niewłaściwej konfiguracji przeglądarki kandydaci nie mogą dołączyć pliku z CV podczas składania swojej aplikacji. Jeśli tak jest, a nie chcą Państwo zmieniać ustawień przeglądarki i chcą aplikować wystarczy poprostu przesłać CV pocztą elektroniczną na nasz adres z dopiskiem ID oferty pracy, stopnia znajomości języka niemieckiego, informacją o posiadaniu lub braku auta, terminie gotowości do pracy itp. Brak CV? Pobierz nasz szablon Word [wzór CV]

ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

    ID oferty pracy (wymagane)

    Telefon: (wymagane)

    Znajomość języka niemieckiego (wymagane)

    Posiadam auto: (wymagane)

    Gotowość do podjęcia pracy: (wymagane)

    Doświadczenie w latach:

    Jeśli jest taka możliwość, proszę o przedstawienie mojej kandydatury również na inne oferty pracy (wymagane)

    Proszę dołączyć szczegółowe CV oraz certyfikaty i uprawnienia, jeśli dana oferta tego wymaga:

    Dopuszczalne pliki: doc, docx, rtf, odt, pdf, txt, png, jpg, zip, rar. Makymalny rozmiar: 5mb