• oferta stała
  • Niemcy
  • ID oferty pracy: 1924

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie: spawacz – praca w Niemczech

SPAWACZ

spawacz - praca w Niemczech

SPAWACZ – praca w Niemczech

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość języka niemieckiego (mile widziane)
  • auto / prawo jazdy (mile widziane)

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • konstrukcje stalowe, filary pod konstrukcje, balustrady itp.

PRACODAWCA OFERUJE:

  • praca w niemieckiej firmie
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość wypłacania zaliczek
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora!

WYNAGRODZENIE:

  • stawka 13-14 €/h netto (ustalane indywidualnie z pracownikiem)
    • premia urlopowa do 300€ (przysługuje po okresie próbnym)
    • premia świąteczne do 300€ (przysługuje po okresie próbnym)

MIEJSCE PRACY:

  • Niemcy (różne lokalizacje na terenie Niemiec)

Uwaga! Często zdarza się, że z powodu niewłaściwej konfiguracji przeglądarki kandydaci nie mogą dołączyć pliku z CV podczas składania swojej aplikacji. Jeśli tak jest, a nie chcą Państwo zmieniać ustawień przeglądarki i chcą aplikować wystarczy poprostu przesłać CV pocztą elektroniczną na nasz adres z dopiskiem ID oferty pracy, stopnia znajomości języka niemieckiego, informacją o posiadaniu lub braku auta, terminie gotowości do pracy itp. Brak CV? Pobierz nasz szablon Word [wzór CV]

ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

    ID oferty pracy (wymagane)

    Telefon: (wymagane)

    Znajomość języka niemieckiego (wymagane)

    Posiadam auto: (wymagane)

    Gotowość do podjęcia pracy: (wymagane)

    Doświadczenie w latach:

    Jeśli jest taka możliwość, proszę o przedstawienie mojej kandydatury również na inne oferty pracy (wymagane)

    Proszę dołączyć szczegółowe CV oraz certyfikaty i uprawnienia, jeśli dana oferta tego wymaga:

    Dopuszczalne pliki: doc, docx, rtf, odt, pdf, txt, png, jpg, zip, rar. Makymalny rozmiar: 5mb