• możliwe pary
  • Sonthofen
  • ID oferty pracy: 2350
  • Oferta pracy nieaktualna!

sprzątanie, pomoc w kuchni

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie:

POMOC HOTELOWA

praca do końca sezonu na ok. 4-6 tygodni

pokojówka - praca w Niemczech

POKOJÓWKA – praca w Niemczech

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • znajomość języka niemieckiego

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • prace pomocnicze w hotelu (sprzątanie pokoi, pomoc w kuchni, drobne prace porządkowe przy hotelu)

PRACODAWCA OFERUJE:

  • legalna praca w Niemczech
  • praca w niemieckiej firmie
  • niemiecka umowa o pracę
  • praca w godzinach:  09:00-14:00 / 17:30-21:00
  • bezpłatne zakwaterowania! (pokój dwuosobowy)

WYNAGRODZENIE:

  • wynagrodzenie 10,00€/h brutto
    • +25% dodatek za nadgodziny

MIEJSCE PRACY:

  • 87527 Sonthofen / Niemcy
ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.