praca od zaraz

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie: pokojówka / pokojowy – praca w Niemczech niedaleko Jeziora Bodeńskiego

POKOJÓWKA / POKOJOWY

pomoc w serwisie hotelowym, możliwa para

pokojówka - praca w Niemczech

POKOJÓWKA – praca w Niemczech

STATUS OFERTY:

  • praca od zaraz
  • oferta pracy: aktualna!

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • sprzątanie w hotelu (sprzątanie pokoi, utrzymanie czystości w strefie wellness)
  • pomoc w serwisie śniadaniowym

PRACODAWCA OFERUJE / WYNAGRODZENIE:

  • praca w Niemczech w 3-gwiazdkowym hotelu  niedaleko Jeziora Bodeńskiego
  • niemiecka umowa o pracę (bezpośrednio z hotelem!)
  • praca w godzinach od 6:00 – 14:00 lub od 8:00 – 16:00
  • zatrudnienie od marca do końca października 2024 (z możliwością przedłużenia)
  • stawka: 16,50 €/h brutto
  • zapewnione wyżywienie 3 posiłki dziennie (koszt 10,43 €/dzień)
  • zakwaterowanie na miejscu w hotelu:
    • koszt pokoju jednoosobowego 278 €/miesiąc
    • koszt pokoju dwuosobowego 332 €/miesiąc (w przypadku pary)

MIEJSCE PRACY:

  • 88239 Wangen-Neuravensburg / Niemcy

Uwaga! Często zdarza się, że z powodu niewłaściwej konfiguracji przeglądarki kandydaci nie mogą dołączyć pliku z CV podczas składania swojej aplikacji. Jeśli tak jest, a nie chcą Państwo zmieniać ustawień przeglądarki i chcą aplikować wystarczy poprostu przesłać CV pocztą elektroniczną na nasz adres z dopiskiem ID oferty pracy, stopnia znajomości języka niemieckiego, informacją o posiadaniu lub braku auta, terminie gotowości do pracy itp. Brak CV? Pobierz nasz szablon Word [wzór CV]

ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

    ID oferty pracy (wymagane)

    Telefon: (wymagane)

    Znajomość języka niemieckiego (wymagane)

    Posiadam auto: (wymagane)

    Gotowość do podjęcia pracy: (wymagane)

    Doświadczenie w latach:

    Jeśli jest taka możliwość, proszę o przedstawienie mojej kandydatury również na inne oferty pracy (wymagane)

    Proszę dołączyć szczegółowe CV oraz certyfikaty i uprawnienia, jeśli dana oferta tego wymaga:

    Dopuszczalne pliki: doc, docx, rtf, odt, pdf, txt, png, jpg, zip, rar. Makymalny rozmiar: 5mb