• Niemcy
  • ID oferty pracy: 1930

praca w niemieckich placówkach służby zdrowia

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe udokumentowane dyplomem (niekonieczna nostryfikacja)
  • doświadczenie (nie dotyczy opieki w domach prywatnych!)
  • znajomość języka niemieckiego, co najmniej B1
  • gotowość do zamieszkania w Niemczech

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • praca w niemieckich placówkach służby zdrowia: kliniki, szpitale oraz domy opieki

PRACODAWCA OFERUJE/WYNAGRODZENIE:

  • 2.100,00 Euro (brutto) przed uznaniem kwalifikacji zawodowych w Niemczech
  • 2.600,00 Euro (brutto) po nostryfikacji
  • około 20-30 % dodatki: dyżury nocne, święta i weekendy

MIEJSCE PRACY:

  • Köln,
  • Berlin,
  • Hamburg,
  • Dresden,
  • München,
  • Stuttgart
ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

ID oferty pracy (wymagane)

Telefon: (wymagane)

Znajomość języka niemieckiego (wymagane)

Posiadam auto: (wymagane)

Gotowość do podjęcia pracy: (wymagane)

Jeśli jest taka możliwość, proszę o przedstawienie mojej kandydatury również na inne oferty pracy (wymagane)

Proszę dołączyć szczegółowe CV oraz certyfikaty i uprawnienia, jeśli dana oferta tego wymaga:

Dopuszczalne pliki: doc, docx, rtf, odt, pdf, txt, png, jpg, zip, rar. Makymalny rozmiar: 5mb