• bez znajomości języka
  • możliwe pary
  • Buggingen
  • ID oferty pracy: 2063

realizacja zamówień, praca ze skanerem

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie:

MAGAZYNIER / KOMISJONER

(możliwe pary i małe grupy)

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy zmianowej
  • auto na wyjazd (przynajmniej 1 na parę/grupę)
  • CV wyłącznie ze zdjęciem!

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • realizacja zamówień
  • praca ze skanerem
  • pakowanie, wypakowywanie towaru
  • inne prace magazynowe

PRACODAWCA OFERUJE/WYNAGRODZENIE:

  • wynagrodzenie: 9,49 €/h brutto
  • koszt zakwaterowania pokrywa pracownik (200 €/miesiąc)
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • praca od listopada do połowy stycznia (możliwość przedłużenia!)

MIEJSCE PRACY:

  • 79426 Buggingen / Niemcy
ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

ID oferty pracy (wymagane)

Telefon: (wymagane)

Znajomość języka niemieckiego (wymagane)

Posiadam auto: (wymagane)

Gotowość do podjęcia pracy: (wymagane)

Jeśli jest taka możliwość, proszę o przedstawienie mojej kandydatury również na inne oferty pracy (wymagane)

Proszę dołączyć szczegółowe CV oraz certyfikaty i uprawnienia, jeśli dana oferta tego wymaga:

Dopuszczalne pliki: doc, docx, rtf, odt, pdf, txt, png, jpg, zip, rar. Makymalny rozmiar: 5mb