• bez znajomości języka
  • Berlin
  • ID oferty pracy: 2099

lakierowanie konstrukcji pojazdów

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie:

LAKIERNIK

WYMAGANIA:

  • kierunkowa szkoła zawodowa (mile widziana)
  • doświadczenie w wykonywaniu prac lakierniczych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie wymagana)
  • auto na dojazd do pracy
  • gotowość do pracy 3-zmianowej

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • przygotowanie do lakierowania
  • lakierowanie części i konstrukcji pojazdów szynowych

PRACODAWCA OFERUJE:

  • praca w niemieckiej firmie
  • niemiecka umowa o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie!

WYNAGRODZENIE:

  • wynagrodzenie 18€/h brutto
  • dieta 12€/przepracowany dzień (poniedziałek, piątek)
  • dieta 24€/przepracowany dzień (wtorek, środa, czwartek)
  • dieta 12€/za dzień przyjazdu

MIEJSCE PRACY:

  • Henningsdorf (Berlin) / Niemcy
ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

ID oferty pracy (wymagane)

Telefon: (wymagane)

Znajomość języka niemieckiego (wymagane)

Posiadam auto: (wymagane)

Gotowość do podjęcia pracy: (wymagane)

Jeśli jest taka możliwość, proszę o przedstawienie mojej kandydatury również na inne oferty pracy (wymagane)

Proszę dołączyć szczegółowe CV oraz certyfikaty i uprawnienia, jeśli dana oferta tego wymaga:

Dopuszczalne pliki: doc, docx, rtf, odt, pdf, txt, png, jpg, zip, rar. Makymalny rozmiar: 5mb