• możliwe pary
  • Bad Hersfeld
  • ID oferty pracy: 2008

komisjonowanie oraz pakowanie artykułów papierniczych

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie:

KOMISJONER

PRACA GWARANTOWANA: LISTOPAD – GRUDZIEŃ

(z szansą na przedłużenie)

WYMAGANIA:

  • gotowość do pracy zmianowej
  • znajomość języka niemieckiego lub doświadczenie w komisjonowaniu
  • własne auto

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • komisjonowanie oraz pakowanie artykułów papierniczych (książki, płyty CD)
  • kontrola jakości, opracowywanie zwrotów, ogólne prace magazynowe

PRACODAWCA OFERUJE:

  • praca w niemieckiej firmie
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • praca na pełny etat (151h)
  • system 2-3 zmianowy
  • bezpłatne zakwaterowanie

WYNAGRODZENIE:

  • wynagrodzenie 9,49€/h brutto +premia za obecność
  • premia za obecność:
    • 01.11.2017-30.11.2017  +0,80€/h
    • 01.12.2017-10.12.2017  +1,20€/h
    • 11.12.2017-23.12.2017  +1,60€/h
    • 27.12.2017-30.12.2017  +1,20€/h
  • dodatki świąteczne, urlopowe i zmianowe

MIEJSCE PRACY:

  • Bad Hersfeld / Niemcy
ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

ID oferty pracy (wymagane)

Telefon: (wymagane)

Znajomość języka niemieckiego (wymagane)

Posiadam auto: (wymagane)

Gotowość do podjęcia pracy: (wymagane)

Jeśli jest taka możliwość, proszę o przedstawienie mojej kandydatury również na inne oferty pracy (wymagane)

Proszę dołączyć szczegółowe CV oraz certyfikaty i uprawnienia, jeśli dana oferta tego wymaga:

Dopuszczalne pliki: doc, docx, rtf, odt, pdf, txt, png, jpg, zip, rar. Makymalny rozmiar: 5mb