• bez znajomości języka
  • możliwe pary
  • Greven
  • ID oferty pracy: 2259
  • Oferta pracy nieaktualna!

kompletowanie zamówień dla sklepu internetowego

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie:

KOMISJONER

możliwe pary, teamy – praca od czerwca

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • kompletowanie zamówień dla sklepu internetowego
  • praca ze skanerem, pakowanie

PRACODAWCA OFERUJE:

  • praca w niemieckiej firmie
  • niemiecka umowa o pracę
  • praca dwuzmianowa od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 23:00 od poniedziałku do piątku (soboty)
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę (pokoje 2 osobowe) oddalone od miejsca pracy o ok. 5-10 km. Koszt 250€/miesiąc
  • osoby dojeżdżające do pracy własnym autem otrzymują dodatkowo bon paliwowy 44€/miesiąc

WYNAGRODZENIE:

  • osoby znające język niemiecki:
    • 10,45€/h brutto do 30.09.2019
    • 10,62€/h brutto od 01.10.2019
  • osoby bez znajomości języka niemieckiego:
    • 9,79€/h brutto do 30.09.2019
    • 9,96€/h od 01.10.2019

MIEJSCE PRACY:

  • 48268 Greven / Niemcy
ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.