• Willingen
  • ID oferty pracy: 2078

obsługa gości

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie:

KELNER

Servicekraft

WYMAGANIA:

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kultura osobista i nienaganna prezencja
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się z gośćmi B1/B2
  • wysyłając aplikację prosimy dołączyć CV ze zdjęciem!
  • mile widziane posiadanie auta

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • serwowanie dań i napojów
  • miła i profesjonalna obsługa gości

PRACODAWCA OFERUJE:

  • legalna praca w Niemczech
  • praca w niemieckiej firmie, niemiecka umowa o pracę
  • praca w pełnym wymiarze godzin według grafika
  • pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania!

WYNAGRODZENIE:

  • wynagrodzenie 11€/h brutto + dodatki
  • dodatki +25% dodatek za nadgodziny, +50% za pracę w niedzielę i 100% za pracę w dni świąteczne

MIEJSCE PRACY:

  • Willingen / Niemcy
ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

ID oferty pracy (wymagane)

Telefon: (wymagane)

Znajomość języka niemieckiego (wymagane)

Posiadam auto: (wymagane)

Gotowość do podjęcia pracy: (wymagane)

Jeśli jest taka możliwość, proszę o przedstawienie mojej kandydatury również na inne oferty pracy (wymagane)

Proszę dołączyć szczegółowe CV oraz certyfikaty i uprawnienia, jeśli dana oferta tego wymaga:

Dopuszczalne pliki: doc, docx, rtf, odt, pdf, txt, png, jpg, zip, rar. Makymalny rozmiar: 5mb