• Emsdetten
  • ID oferty pracy: 2873

praca od zaraz

Firma ArenaWork współpracująca bezpośrednio z niemieckimi pracodawcami poszukuje do pracy w Niemczech na potrzeby niemieckiego kontrahenta pracowników w zawodzie: kelner / kelnerka – praca w Niemczech w hotelu w Emsdetten

KELNER / KELNERKA

Servicekraft

kelnerka - praca w Niemczech

KELNERKA – praca w Niemczech

STAN OFERTY:

  • praca od zaraz
  • oferta pracy: aktualna!

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • obsługa gości hotelowych w restauracji

PRACODAWCA OFERUJE / WYNAGRODZENIE:

  • praca w Niemczech jako kelner w Emsdetten
  • niemiecka umowa o pracę (bezpośrednio z hotelem!)
  • stawka na początek 15,24 – 16,04 €/h brutto +dodatki, +napiwki (stawka ustalana indywidualnie w zależności od doświadczenia)
    • +25% za pracę w nadgodzinach
    • dodatki urlopowe i świąteczne!
  • praca 5 dni w tygodniu w pełnym wymiarze godzin
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój jednoosobowy z łazienką i dostępem do kuchni, internet – bezpłatny przez pierwsze 6 miesięcy pracy)
  • bezpłatne wyżywienie (ciepły posiłek podczas pracy bezpłatny przez pierwsze 6 miesięcy pracy)
  • pracodawca zapewnia odzież roboczą

MIEJSCE PRACY:

  • 48282 Emsdetten / Niemcy

Uwaga! Często zdarza się, że z powodu niewłaściwej konfiguracji przeglądarki kandydaci nie mogą dołączyć pliku z CV podczas składania swojej aplikacji. Jeśli tak jest, a nie chcą Państwo zmieniać ustawień przeglądarki i chcą aplikować wystarczy poprostu przesłać CV pocztą elektroniczną na nasz adres z dopiskiem ID oferty pracy, stopnia znajomości języka niemieckiego, informacją o posiadaniu lub braku auta, terminie gotowości do pracy itp. Brak CV? Pobierz nasz szablon Word [wzór CV]

ArenaWork nie pobiera opłat od pracowników ani nie jest przedstawicielem żadnej z niemieckich firm.
Nie ponosi także odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości wynikające z informacji zawartych w ofercie.
Szczegóły oferty doprecyzowuje  oraz umowę podpisuje pracownik  bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

    ID oferty pracy (wymagane)

    Telefon: (wymagane)

    Znajomość języka niemieckiego (wymagane)

    Posiadam auto: (wymagane)

    Gotowość do podjęcia pracy: (wymagane)

    Doświadczenie w latach:

    Jeśli jest taka możliwość, proszę o przedstawienie mojej kandydatury również na inne oferty pracy (wymagane)

    Proszę dołączyć szczegółowe CV oraz certyfikaty i uprawnienia, jeśli dana oferta tego wymaga:

    Dopuszczalne pliki: doc, docx, rtf, odt, pdf, txt, png, jpg, zip, rar. Makymalny rozmiar: 5mb