Dobra praca to gwarancja sukcesu!
Zaufało nam już wielu zadowolonych Klientów, którym pomogliśmy znaleźć dobrą pracę w Niemczech. Brak pracy w kraju, czy też niskie wynagrodzenie nie musi być już zmartwieniem! Dzięki nam każdy może zacząć nowe życie za uczciwe pieniądze! Dołącz do grona zadowolonych już dziś i polecaj nas w przyszłości!
Współpracujemy z wieloma firmami w Niemczech.
Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom oraz osobistej pracy za granicami dobrze znamy potrzeby ludzi szukających dobrej pracy. Niemiecki rynek pracy również znamy od podszewki. Mamy już dobrze zorganizowane kontakty w Niemczech i co za tym idzie oferty pracy z pierwszej ręki.
ArenaWork to gwarancja rzetelności i uczciwości.
Nasza firma ArenaWork oferująca pomoc w znalezieniu pracy za granicą to nowa jakość na rynku pracy i pośrednictwa. Nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z innymi tego typu firmami ani ich właścicielami. My stawiamy na pełny profesjonalizm i uczciwość bo tylko to jest gwarantem sukcesu w dłuższym okresie czasu!
Posiadamy w bazie szeroką ofertę pracy w Niemczech.
Nasze oferty pracy skierowane są do szerokiej gamy pracowników bardziej lub mniej wykwalifikowanych. Począwszy od opiekunek osób starszych, poprzez pracowników fizycznych różnych specjalności po bardziej wykwalifikowanych specjalistów. Wysyłamy pracowników zarówno z Polski, jak i Ukrainy.
Legalna praca za granicą za godziwe wynagrodzenie.
Kto szuka, ten znajduje - mówi przysłowie. Znaleźć można jednakże wszystko. Nam chodzi jednak wyłącznie o to, aby Państwo dzięki naszym ofertom pracy znajdywali to, co spełni Państwa oczekiwania i sprawi, że poczujecie się bezpieczni i usatysfakcjonowani. Państwa zadowolenie to gwarancja naszego i Państwa sukcesu!

kontakt

Aby skontaktować się z nami poprzez poczę email, prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Proponujemy wypełnić dodatkowo pole "Telefon" co może znacznie usprawnić i przyśpieszyć komunikację. Kolejną formą kontaktu z nami jest telefon: +48 797 797 722

wyślij wiadomość

Wypełnij poprawnie formularz. Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Nasza oferta

Dysponujemy aktualnymi ofertami legalnej pracy z Niemiec i Austrii w zawodach takich jak: elektryk, hydraulik, spawacz, ślusarz , malarz, budowlaniec. Posiadamy również oferty pracy dla fachowców innych zawodów, dlatego też zachęcamy do kontaktu oraz śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie zamieszczamy aktualne oferty pracy. więcej >>>

O firmie

Jesteśmy legalnie działającą firmą trudniącą się pomocą w znalezieniu pracy na terenie Niemiec. Oferujemy uczciwe i przejrzyste umowy o pracę w Niemczech - niemiecka umowa! Oferujemy pracę dla szerokiego grona pracowników różnych specjalności i zawodów.

NIP:6171079388
REGON:366680050

ArenaWork

 •  legalna praca w niemczech


Kontakt: ul. prof. Jana Kozłowskiego 21
 62-064 Plewiska, Poznań, Polska
Telefon: +48 797 797 722
 +49 152 060 669 60
E-mail: