Dobra praca to gwarancja sukcesu!
Zaufało nam już wielu zadowolonych Klientów, którym pomogliśmy znaleźć dobrą pracę w Niemczech. Brak pracy w kraju, czy też niskie wynagrodzenie nie musi być już zmartwieniem! Dzięki nam każdy może zacząć nowe życie za uczciwe pieniądze! Dołącz do grona zadowolonych już dziś i polecaj nas w przyszłości!
Współpracujemy z wieloma firmami w Niemczech.
Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom oraz osobistej pracy za granicami dobrze znamy potrzeby ludzi szukających dobrej pracy. Niemiecki rynek pracy również znamy od podszewki. Mamy już dobrze zorganizowane kontakty w Niemczech i co za tym idzie oferty pracy z pierwszej ręki.
ArenaWork.eu to gwarancja rzetelności i uczciwości.
Nasza firma ArenaWork oferująca pomoc w znalezieniu pracy za granicą to nowa jakość na rynku pracy i pośrednictwa. Nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z innymi tego typu firmami ani ich właścicielami. My stawiamy na pełny profesjonalizm i uczciwość bo tylko to jest gwarantem sukcesu w dłuższym okresie czasu!
Posiadamy w bazie szeroką ofertę pracy w Niemczech.
Nasze oferty pracy skierowane są do szerokiej gamy pracowników bardziej lub mniej wykwalifikowanych. Począwszy od opiekunek osób starszych, poprzez pracowników fizycznych różnych specjalności po bardziej wykwalifikowanych specjalistów. Wysyłamy pracowników zarówno z Polski, jak i Ukrainy.
Legalna praca za granicą za godziwe wynagrodzenie.
Kto szuka, ten znajduje - mówi przysłowie. Znaleźć można jednakże wszystko. Nam chodzi jednak wyłącznie o to, aby Państwo dzięki naszym ofertom pracy znajdywali to, co spełni Państwa oczekiwania i sprawi, że poczujecie się bezpieczni i usatysfakcjonowani. Państwa zadowolenie to gwarancja naszego i Państwa sukcesu!

Najczęściej zadawane pytania


Czy praca jest legalna, czy jest jakaś umowa?

Oczywiście, praca jest całkowicie legalna i gwarantowana niemiecką umową!


Czy pobieracie jakąś opłatę za pomoc w znalezieniu pracy w Niemczech?

Nie pobieramy od pracownika żadnej opłaty za znalezienie pracy! Poza tym, że taki proceder byłby zwyczajnie nielegalny, radzimy unikać tego typu pomocy!


Co muszę zrobić aby wyjechać do pracy za granicę?

Przede wszystkim wysłać do nas swoje CV. Proszę pamiętać, aby w dokumencie był aktualny numer telefonu na, który będziemy się kontaktować.


W jakich krajach pomagacie znaleźć pracą?

Oferujemy pomoc w znalezieniu pracy w Niemczech i Austrii.


Jestem fachowcem z wieloletnim doświadczeniem. Niestety nie mam ważnych uprawnień. Czy mogę starać się o pracę?

Niestety nie! Wszystkie zawody wymagające specjalnych uprawnień np. elektrycy, spawacze itp. muszą posiadać ważne uprawnienia do wykonywania zawodu. Bez tego nie jesteśmy w stanie pomóc w znalezieniu pracy w Niemczech.


Czy mogę starać się o pracę nie znając języka niemieckiego?

Oczywiście, że tak. Co prawda większość ofert pracy w Niemczech wymaga znajomości języka niemieckiego, ale pojawiają się również oferty bez znajomości języka.


Czym różnicie się od podobnych firm oferujących pracę za granicą?

Różnimy się tym, że jako jedni z nielicznych na rynku nie oddelegowujemy i nie użyczamy pracowników do pracy w Niemczech. Pracownik nie podpisuje umowy z polskim pośrednikiem! Pracownik podpisuje umowę w Niemczech z niemieckim pracodawcą!

Nasza oferta

Dysponujemy aktualnymi ofertami legalnej pracy z Niemiec i Austrii w zawodach takich jak: elektryk, hydraulik, spawacz, ślusarz , malarz, budowlaniec. Posiadamy również oferty pracy dla fachowców innych zawodów, dlatego też zachęcamy do kontaktu oraz śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie zamieszczamy aktualne oferty pracy. więcej >>>

O firmie

Dysponujemy aktualnymi ofertami legalnej pracy z Niemiec i Austrii w zawodach takich jak: elektryk, hydraulik, spawacz, ślusarz , budowlaniec. Posiadamy również inne oferty pracy dla innych specjalistów, dlatego też zachęcamy do kontaktu oraz śledzenia naszego profilu na Facebooku gdzie zamieszczamy aktualne oferty pracy.

NIP:6171079388
REGON:366680050

ArenaWork

 •  legalna praca w niemczech


Kontakt: ul. prof. Jana Kozłowskiego 21
 62-064 Plewiska, Poznań, Polska
Telefon: +48 797 797 722
 +49 152 060 669 60
E-mail: